Używane schodołazy osobowe

Możemy wyróżnić szereg sprzętów, które w pracy rehabilitantów czy w codziennej pielęgnacji osób niepełnosprawnych wydają się nie do zastąpienia w zapewnieniu opieki i bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. Z pewnością należą do nich schodołazy gąsienicowe i schodołazy kroczące. To urządzenia, które pozwalają bezpiecznie transportować pacjenta po schodach bez dodatkowego wysiłku opiekuna. Modele te wyposażone są w silnik elektryczny zasilany przez akumulator, który pozwala gąsienicą obracać się, pokonując tym samym kolejne piętra. Niestety NFZ nie refunduje schodołazów, a dla wielu osób zakup takiego sprzętu może być zbyt dużym obciążeniem budżetu. Firma Prolifter, renomowany dystrybutor sprzętów rehabilitacyjnych, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo wysokiej jakości używane schodołazy dla osób niepełnosprawnych. Dzięki nim pokonywanie schodów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej nie będzie stanowiło bariery w życiu codziennym.

  • Schodołaz gąsienicowy – niezastąpione urządzenie w pracy rehabilitanta czy opiekuna

  • Czy warto kupić schodołazy gąsienicowe używane?

  • Używane schodołazy osobowe w sklepie internetowym Prolifter.pl

Schodołaz gąsienicowy – niezastąpione urządzenie w pracy rehabilitanta czy opiekuna

W rehabilitacji czy opiece nad osobami z ograniczoną sprawnością ruchową ogromną przeszkodą, często nie do przezwyciężenia, okazuje się transport pacjentów po schodach. Szczególnie, gdy ten musi dostać się na piętro budynku pozbawionego windy, niedostosowanego do obsługi osób niepełnosprawnych. Na rynku sprzętów rehabilitacyjnych znajdziemy jednak niezastąpione urządzenia, które pomogą w tym zadaniu. Używane schodołazy osobowe, dzięki systemom gąsienicowym czy kroczącym, pozwalają pokonać każde schody.

używany schodołaz kroczący

Czy warto kupić schodołazy gąsienicowe używane?

Zakup nowego schodołaza to spory wydatek, którego nie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia. Z tego powodu ogromnym zainteresowaniem cieszą się schodołazy osobowe używane. To sprzęt, który może służyć przez wiele lat, więc jeżeli schodołaz był eksploatowany zgodnie z jego przeznaczeniem, a także serwisowany w przypadku awarii, nie ma się nad czym zastanawiać. Używane schodołazy kroczące czy gąsienicowe pozwalają zaoszczędzić sporą kwotę, którą opiekun może przeznaczyć na inne udogodnienia dla niepełnosprawnego.

Używane schodołazy osobowe w sklepie internetowym Prolifter.pl

W sklepie internetowym Prolifter.pl, sprawdzonego dystrybutora urządzeń do transportu i rehabilitacji, znajdą Państwo używane schodołazy dla niepełnosprawnych sprawdzonych marek, które pozostają gwarancją wysokiej funkcjonalności, bezawaryjności i trwałości urządzeń.

Author: kwaterydobre.pl