Najlepsze rzeczy do zrobienia w Londynie, które nie są przereklamowane

Londyn to wspaniałe miasto i istnieje wiele rzeczy do zrobienia w Londynie, które nie są przereklamowane. Jestem tutaj, aby powiedzieć ci listę rzeczy, które można zrobić w Londynie, które nie są przereklamowane i informacje o nich.

1. Zakupy na całym świecie

Jeśli nigdy nie byłeś w światowej sławy domów towarowych, to musisz odwiedzić Londyn i sprawdzić je. Istnieje kilka słynnych sklepów, których nie można przegapić, takich jak Harrods, Selfridges, Liberty, John Lewis, Topshop, Zara, H&M, Mango, Harvey Nichols i wiele innych.

2. Odwiedź Opactwo Westminsterskie

Jest to najsłynniejszy i najbardziej znany kościół w Londynie. Opactwo Westminsterskie jest jedną z największych atrakcji turystycznych Londynu i istnieje wiele interesujących faktów na temat tego miejsca.

3. Zjedz duży posiłek na Picadilly

Jest to jedno z najlepszych miejsc na posiłek w Londynie. Warto odwiedzić to miejsce i spróbować niesamowitych potraw. Jeśli jesteś głodny, możesz zjeść coś pysznego w kawiarni Picadilly Cafeteria.

4. Poznaj słynne londyńskie życie nocne

Jest to jedno z najlepszych miejsc w Londynie do prowadzenia nocnego życia. Można tu wypić drinka z przyjaciółmi lub zjeść romantyczną kolację z partnerem.

5. Obejrzyj przedstawienie na West Endzie

Jeśli jesteś fanem teatru, powinieneś obejrzeć spektakl na West Endzie. Jest to najsłynniejsze miejsce teatralne w Londynie i powinieneś je odwiedzić.

6. Obejrzyj film na Festiwalu Filmowym BFI w Londynie

Jest to jeden z największych festiwali filmowych w Londynie i zdecydowanie powinieneś go odwiedzić, aby zobaczyć wszystkie nowe filmy w jednym miejscu.

7. Przyjrzyj się dobrze zmianie warty

Jeśli jesteś fanem rodziny królewskiej, powinieneś odwiedzić Zmianę warty w Pałacu Buckingham. Jest to jedno z najsłynniejszych wydarzeń, które musisz zobaczyć.

8. Sprawdź lokalne atrakcje

W Londynie znajduje się wiele słynnych muzeów, galerii, a nawet najsłynniejszych zabytków, które możesz odwiedzić.

9. Zabawa w parkach

Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby cieszyć się Londyn i należy udać się do niektórych z parków w Londynie.

10. Ciesz się wspaniałą przyrodą

Londyn jest wspaniałym miejscem na zewnątrz i należy udać się do parków, plaż i innych miejsc na świeżym powietrzu.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis i jeśli masz jakieś sugestie dla mnie, to możesz podzielić się nimi w sekcji komentarzy.

Author: kwaterydobre.pl