Dlaczego Opalenica pod Poznaniem to świetne miejsce na obóz piłkarski?

Organizacja obozu piłkarskiego to spore przedsięwzięcie. Jedną z najważniejszych decyzji, które należy podjąć, jest wybór odpowiedniego miejsca – takiego, w którym zawodnicy będą mogli szlifować swoje umiejętności i dobrze przygotować się do nadchodzących meczów. Chcesz zorganizować obóz piłkarski pod Poznaniem? Dowiedz się, dlaczego warto zrobić to w Opalenicy.

Bogata baza sportowa

Do organizacji udanego obozu piłkarskiego niezbędna jest przede wszystkim odpowiednia baza sportowa. Opalenica doskonale spełnia ten warunek. Znajduje się tutaj wiele pełnowymiarowych boisk piłkarskich o profesjonalnej nawierzchni do piłki nożnej oraz boisko ze sztucznym oświetleniem. Zawodnicy mogą skorzystać także z boisk do siatkówki i piłki plażowej oraz szlifować umiejętności na górce treningowej, podbiegach o różnym kącie nachylenia i ścianach do ćwiczenia celności strzałów.

Jeśli chcesz skorzystać z opalenickiej infrastruktury sportowej, zarezerwuj pobyt w Hotelu Remes Sport & Spa w Wielkopolsce. Jego centrum sportowe RemeSPORT zapewnia idealne warunki do treningu. Hotel oferuje pakiety sportowe, które zawierają w cenie noclegi, wyżywienie, możliwość korzystania z boisk 2 razy dziennie po 90 minut, pomieszczenie na sprzęt, gabinet masażu, dostęp do spa oraz pralnię. Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzeba, aby zorganizować udany obóz piłkarski.

Cisza i spokój

Aby zawodnicy byli w stanie w stu procentach skupić się na treningach i zrealizować założone cele, musisz stworzyć im do tego odpowiednie warunki. Również pod tym względem Opalenica to doskonałe miejsce na obozy piłkarskie pod Poznaniem. To urokliwa, spokojna miejscowość, położona z dala od zgiełku dużego miasta. Nie ma tu intensywnego ruchu turystycznego. W okolicy znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych, które nadają się idealnie do aktywnego wypoczynku między treningami.

Dobrze skomunikowana

Choć Opalenica znajduje się nieco na uboczu, jest doskonale skomunikowana z resztą kraju. Miejscowość znajduje się w pobliżu zjazdu z autostrady A2. Dzięki temu dojazd do niej z położonego na północny wschód Poznania zajmuje 40 minut. Jeszcze szybciej, bo pół godziny, można się do niej dostać z międzynarodowego portu lotniczego Poznań-Ławica. Dzięki takiemu położeniu podróż do Opalenicy nie trwa długo nawet z najdalszego zakątka Polski oraz z zagranicy.

Author: kwaterydobre.pl