Dlaczego warto wybrać się do Doliny Motyli?

Ta dolina mieści się w Grecji. Wiele osób z różnych zakątków świata pokochało to miejsce, dlatego chętnie się tam wybiera, gdyż chcą te osoby spędzić idealne wakacje z całymi swoimi rodzina mi. Powinniśmy mieć tego świadomość także my, kiedy planujemy wybrać się na wczasy, ale nie wiemy, w jakie miejsce. Wobec tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się właśnie do Doliny Motyli. Tutaj na pewno świetnie i miło spędzimy nasz wolny czas, a nasze dzieci będą z radością się bawić na plaży lub pluskać się w ciepłej wodzie Morza Śródziemnego. Warto o tym pamiętać.

Jak dostać się do Doliny Motyli?

Jest to kluczowe pytanie, jakie musimy sobie zadać, kiedy właśnie Dolinę Motyli wybraliśmy jako miejsce letniego wypoczynku dla nas oraz dla całej naszej rodziny. Nie wolno do tej kwestii podejść lekceważąco, gdyż chcemy spędzić wymarzone wakacje oraz zależy nam na tym, aby każdy członek naszej rodziny spędził tam świetnie wolny czas. Dolina Motyli mieści się w północnej części wyspy. Dokładnie jest oddalona o 25 kilometrów do miasta Rodos, natomiast 6 kilometrów to dystans do wybrzeża zachodniego. Warto mieć tego świadomość, kiedy chcemy się właśnie tam udać. Natomiast rezerwat mieści się pomiędzy dwiema wioskami: Paradisi oraz Theologos. Nie ma problemu, żeby dotrzeć tam autobusem.

Gdzie powinniśmy wybrać się, żeby smacznie zjeść?

Na pewno powinniśmy wiedzieć, że jedną z najlepszych tawern jest ta, która znajduje się w wiosce Psinthos. Jest to mała oraz klasyczna wioska w Grecji. Miejscowość ta jest pod wieloma względami urokliwa. Warto o tym wiedzieć, kiedy chcemy tam się wybrać. Z kolei w kierunku północnym od Pshinthos biegnie mała oraz kręta droga, która prowadzi do wioski Maritsa. Ta wioska tętni życiem i jest ciekawym miejscem, które z pewnością warto zobaczyć i podziwiać.

Teraz już wiemy, gdzie spędzimy najbliższe letnie wakacje. I co ważne, zabierzemy w Dolinę Motyli całą naszą rodzinę, która świetnie spędzi tam czas. Wobec tego wypada ustalić termin i spakować walizki, żeby przygotować się do wylotu do Grecji. Tak spędzonego czasu na pewno nikt z naszej rodziny nie będzie żałować.

 

Author: kwaterydobre.pl